O firmie

Nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksową usługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac, a także w ramach zawartej umowy reprezentuje swoich Klientów przed urzędami.

Prowadzenie spraw księgowych i kadrowych firm o różnym charakterze działalności gospodarczej, zarówno posiadających osobowość prawną (spółek z o.o.), spółek komandytowych, partnerskich jak i osób fizycznych oraz spółek cywilnych, a także wieloletnie doświadczenie w podkarpackich urzędach skarbowych pozwala nam zaoferować usługi dopasowane do potrzeb każdego Klienta.

 Dlaczego warto nas wybrać?

Wśród najważniejszych celów prowadzenia księgowości i rozliczeń finansów firmy należy wyróżnić: konieczność ustalenia podstawowy opodatkowania dla wszelkich danin oraz ustalenie wielkości przychodów, kosztów i zysku a także ich struktury. Są to zatem bardzo istotne informacje stanowiące kluczową kwestię dla każdej firmy. Podstawowym warunkiem prawidłowego ustalenia wymienionych wielkości jest zgodność zaksięgowanych danych z dokumentami oraz stanem faktycznym. Dokumenty, które jako dowody księgowe poświadczają zdarzenia gospodarcze muszą spełniać określone prawem wymogi. Jednocześnie zasady ich ujmowania w rozliczeniach podatkowych również są ściśle określone.

Jeśli nie czujesz się na siłach lub nie masz czasu żeby samodzielnie prowadzić księgowość i finanse firmy to warto skorzystać z usług profesjonalnego biura rachunkowego. Usługi takie wbrew pozorom nie są drogie. Tym bardziej, że biorąc pod uwagę konsekwencje z jakimi mogą się wiązać ewentualne błędy, pomyłki lub niedopełnienie obowiązków to taka oszczędność jest jedynie pozorna. Korzystanie z usług biura daje poczucie, że nie musimy się martwić o prawidłowość rozliczeń oraz wypełnienie wszystkich związanych z tym obowiązków. Możemy natomiast skupić się w pełni na rozwijaniu naszej firmy.

Celem naszej firmy jest świadczenie profesjonalnej usługi oraz rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań. Świadczymy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Staramy się być elastyczni i gotowi na negocjacje tak, by nasze usługi były zgodne z potrzebami Klienta. Chcemy być pomocni w rozwoju biznesu Klienta dzięki fachowemu doradztwu. Każda firma, która zdecyduje się nam zaufać i powierzyć swoje finanse może liczyć na indywidulane warunki współpracy i nasze pełne zaangażowanie.

Stale dbamy o samorozwój. Udział w szkoleniach oraz dostęp do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów branżowych umożliwiona nam pełne i szybkie rozwiązywanie powierzonych nam zadań. Współpracując z naszymi klientami zachowujemy pełną poufność i dyskrecję.

Nasze atuty:

o Licencja Ministra Finansów

o Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

o Duża wiedza i wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości i podatków

o Atrakcyjne ceny

o Lokalizacja w centrum miasta

o Szybkie terminy realizacji usług

o Zaangażowanie w sprawy klientów

o Solidność

o Pełna komputeryzacja

o Dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów


 Do 7 dnia każdego miesiąca należy zapłacić podatek dla osób opodatkowanych w formie karty podatkowej
• Do 10 dnia każdego miesiąca należy zapłacić za Siebie składki na ubezpieczenie społeczne, 
• Do 15 dnia każdego miesiąca należy zapłacić składki na ubezpieczenia. Ten termin obowiązuje przedsiębiorcę, który odprowadza składki również za pracowników.
• Do 20 dnia każdego miesiąca należy zapłacić zryczałtowany podatek od przychodów ewidencjonowanych.
• Do 20 dnia każdego miesiąca należy dokonać wpłaty zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na zasadach ogólnych.
• Do 25 dnia każdego miesiąca należy dokonać rozliczenia miesięcznego podatku VAT.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ 17 852 97 73 NASI KSIĘGOWI UDZIELĄ CI NIEZBĘDNYCH INFORMACJI