Promocje

 Skorzystaj z promocji

o Zamierzasz zmienić biuro rachunkowe? Zmieniając biuro rachunkowe otrzymujesz zniżkę w wysokości 50% ceny usługi przez dwa miesiące.

o Jesteś naszym klientem? Każdy z naszych Klientów, który poleci nas znajomym otrzyma  jednomiesięczną zniżkę w wysokości 100% wartości usługi nowego Klienta.


Oferujemy również pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej - bezpłatnie!

wyślij zapytanie ofertowe

Ceny można negocjować

Jesteśmy otwarci na propozycje


"Przejdź do nas - 1 m-c GRATIS !!!" - Zapewniamy komfort przy zmianie biura rachunkowego. Jeśli podejmując decyzję o zmianie obecnego biura rachunkowego wybierzesz nasze - otrzymasz pierwszy m-c gratis!!! Po tym okresie sam stwierdzisz, czy odpowiada Ci nasza obsługa.

"Poleć - a zostaniesz wynagrodzony" - Dla naszych obecnych klientów mamy również coś do zaoferowania. Jeśli polecisz nasze usługi innej firmie z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas RABAT na obsługę księgową w wysokości połowy pierwszej opłaty wniesionej przez tą firmę.

 Do 7 dnia każdego miesiąca należy zapłacić podatek dla osób opodatkowanych w formie karty podatkowej
• Do 10 dnia każdego miesiąca należy zapłacić za Siebie składki na ubezpieczenie społeczne, 
• Do 15 dnia każdego miesiąca należy zapłacić składki na ubezpieczenia. Ten termin obowiązuje przedsiębiorcę, który odprowadza składki również za pracowników.
• Do 20 dnia każdego miesiąca należy zapłacić zryczałtowany podatek od przychodów ewidencjonowanych.
• Do 20 dnia każdego miesiąca należy dokonać wpłaty zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na zasadach ogólnych.
• Do 25 dnia każdego miesiąca należy dokonać rozliczenia miesięcznego podatku VAT.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ 17 852 97 73 NASI KSIĘGOWI UDZIELĄ CI NIEZBĘDNYCH INFORMACJI