Dlaczego warto nas wybrać?

Biuro rachunkowe ABAKUS działa od 2009 roku. Oferuje pełen zakres usług księgowych, kadrowo-płacowych, sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych oraz rozliczeń z ZUS zarówno dla małych jak i dużych firm, spółek z o.o., komandytowych, jawnych, cywilnych oraz stowarzyszeń i fundacji. Dodatkowo nasi klienci mają zapewnione bezpłatne doradztwo.

Jeśli nie czujesz się na siłach lub nie masz czasu, żeby samodzielnie prowadzić księgowość i finanse firmy, to warto skorzystać z profesjonalnych usług naszego biura rachunkowego. Oferujemy konkurencyjne ceny. Korzystanie z usług biura zapewni wewnętrzny spokój, prawidłowość rozliczeń oraz wypełnienie wszystkich związanych z tym obowiązków, co pozwoli skupić się wyłącznie na rozwijaniu swojej firmy.

Naszym celem jest świadczenie profesjonalnych usług oraz rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań. Nasze działania dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Pomagamy w rozwoju biznesu dzięki fachowemu doradztwu. Każda firma, która zdecyduje się nam zaufać, może liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Stale dbamy o samorozwój. Udział w szkoleniach oraz dostęp do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów branżowych umożliwia nam pełną i szybką realizację powierzonych zadań. Współpracując z naszymi klientami zachowujemy pełną poufność i dyskrecję.

W czasie naszego istnienia współpracowaliśmy z kilkoma Biurami Rachunkowymi, jednak nie byliśmy zadowoleni głównie ze względu na standard obsługi. Odkąd jesteśmy w Abakusie, wszystko dzieje się automatycznie, a jedyne co musimy robić to dostarczać dokumenty. Polecamy!
SPROWADZONE.DE
Polecam serdecznie usługi biura rachunkowego ABAKUS ze względu na fachową i miłą obsługę oraz za porady z szerokiego zakresu księgowości. Zawsze mogę liczyć na czas ze strony biura, niezależnie od sprawy z jaką przychodzę. Panie księgowe i kadrowe są zawsze uśmiechnięte, pomocne i zaangażowane w swoją pracę. Od ręki przygotowują potrzebne dokumenty.
Salony Optyczne KWAŚNIAK
  • Linia czasu do 7 dnia miesiąca podatek dla osób opodatkowanych w formie karty podatkowej
  • Linia czasu do 10 dnia miesiąca należy zapłacić za Siebie składki na ubezpieczenie społeczne
  • Linia czasu do 15 dnia miesiąca należy zapłacić składki na ubezpieczenie społeczne. Ten termin obowiązuje przedsiębiorcę, który odprowadza składki również za pracowników
  • Linia czasu do 20 dnia miesiąca należy zapłacić zryczałtowany podatek od przychodzów ewidencjonowanych; należy dokonać wpłaty zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych prowadzących działaność gospodarczą na zasadach ogólnych
  • Linia czasu do 25 dnia miesiąca należy dokonać rozliczenia miesięcznego podatku VAT

Obsługa spółek z o.o.

Od lat prowadzimy księgowość spółek, pośredniczymy w kontaktach z ZUS i Urzędem Skarbowym. Naszym nadrzędnym celem jest dbałość o interesy Klientów, rzetelność i terminowość.

Dowiedz się więcej

Obsługa małych firm

Od lat prowadzimy księgowość jednosobowych działalności gospodarczych, pośredniczymy w kontaktach z ZUS i Urzędem Skarbowym. Naszym nadrzędnym celem jest dbałość o interesy Klientów, rzetelność i terminowość.

Dowiedz się więcej